czwartek, 3 lutego 2011

W W W . R O K T E M U . C O M . P L --> czas start :)

:-) Zaczynam z uśmiechem, bo to dla mnie radosna chwila :)
Część z Was trafiła już na roktemu przez facebooka mojego... Dla tych którzy jeszcze tam nie byli... ZAPRASZAM na naszą nową stronkę, moją i Bartosza :-)


no i kilka słów przy okazji...
Jak mogliście zauważyć, od czasu dłuższego (czyli półtora roku już) większość zdjęć robiłam w towarzystwie Bartosza. W zeszłym roku, w okolicy "rocznicy" naszego poznania, postanowiliśmy stworzyć wpólną stronkę . . .(minęło kilka miesięcy) ... i oto ona :)
Dlaczego r o k t e m u ? Ano właśnie dlatego, że pomysł na projekt powstawał 12 miesięcy od naszego pierwszego spotkania. Tym samym roktemu stało się uniwersalnym określeniem czegoś, co się wtedy zaczęło. O.

Dla użytkowników Opery - zła wiadomość. Wciąz jeszcze nie udało nam się zgrać stronki z tą przeglądarką (juz niedługo.. ), wiem że w IE też bywają niespodzianki, ale ufam że większość Was w firefoxie działa hehe :)

Na zachęte . . .

Free Image Hosting at www.ImageShack.us


Free Image Hosting at www.ImageShack.us

i prywaty jeszcze odrobinę ...

Podziękowania ogromne dla Łukasza, który pomagał nam wykończyć stronkę, dla wszystkich którzy w trakcie tworzenia pomagali nam zgłaszając swoje uwagi, i moje osobiste, największe D Z I Ę K U J Ę dla Bartosza bez którego nie miałabym dziś czym się z Wami dzielić. Bez którego nie byłoby roktemu, bez którego bym się nie rozwijała, bez którego fotografowanie nie przynosiłoby mi tyle radości. DZIĘKUJĘ !

Uwaga.. to MY :-)

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

5 komentarzy:

 1. Dla mnie bomba! Łukasz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia prezentują się tam niesamowicie :) Robi świetne wrażenie, choć na moim netbooku mam uciętą górę strony :/
  Fajny pomysł na nazwę teamu, ROK TEMU. Super! :-) U mnie miało być swego czasu SummerStudio, ale "squad" nie wytrzymał próby czasu :P

  Ech, Twoje zdjęcia są jeszcze piękniejsze w tej oprawie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję otwarcia stronki! Wygląda naprawdę pro :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Blog umarł? Trzeba już wywalić z ulubionych??

  OdpowiedzUsuń
 5. nie umarł ! W gruncie rzeczy w weekend będzie post z nowym seszynem :>

  OdpowiedzUsuń